Nieuw; de Mediajungle club van advies

We hebben heel wat te testen, toetsen en te beoordelen op het moment. Of het nu gaat om een video, een animatie, nieuwe techniek of een strategische keuze.. We doen het graag in samenspraak met onze gebruikers en (ervarings)deskundigen. Dat is een onderdeel van onze visie.

Vanaf februari 2023 gaan we dat doen met een vast team: de Mediajungle club van advies. Wil jij met ons meedenken zonder vast te zitten aan contracten of langdurige verplichtingen, maar wil je wel onderdeel zijn van onze missie en beweging? Dan is onze club van advies wellicht iets voor jou! Stuur Niels een mailtje: niels@mediajungle.eu en je ontvangt onze club van advies informatie-flyer.


We zoeken begeleiders, leerkrachten, ouders, experts, jongeren en kinderen. Met en zonder een beperking, het maakt ons niet uit.


publicatiedatum: vrijdag 12 januari 2023
Lees ook:

Club van Advies compleet!

De Club van Advies adviseert Mediajungle gevraagd en ongevraagd op allerlei thema's

Mediajungle- Super Fake Safari winnaar internationale MEDEA Awards!

Dé Award voor uitmuntendheid in de productie en pedagogisch ontwerp van mediarijk leer- en onderwijsmateriaal. Hij gaat naar ons!

Mediajungle start samenwerking met ministerie van BZK!

De samenwerking zet in op het vergroten van kritische digitale vaardigheden.

MEDIAJUNGLE WINT NEDERLANDSE PRIVACY AWARDS!!

Wat zijn we trots als een aap met 25 staarten!