We hebben heel wat te testen, toetsen en te beoordelen op het moment. Of het nu gaat om een video, een animatie, nieuwe techniek of een strategische keuze.. We doen het graag in samenspraak met onze gebruikers en (ervarings)deskundigen. Dat is een onderdeel van onze visie.
Vanaf februari 2023 gaan we dat doen met een vast team: de Mediajungle club van advies. Wil jij met ons meedenken zonder vast te zitten aan contracten of langdurige verplichtingen, maar wil je wel onderdeel zijn van onze missie en beweging? Dan is onze club van advies wellicht iets voor jou! Stuur Niels een mailtje: niels@mediajungle.eu en je ontvangt onze club van advies informatie-flyer.
We zoeken begeleiders, leerkrachten, ouders, experts, jongeren en kinderen. Met en zonder een beperking, het maakt ons niet uit.